Organizatorem tego wydarzenia była Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiegow Brzózie Stadnickiej. Celem ww. projektu było m.in. uświadomienie dzieciom obecności osób chorujących na raka w ich najbliższym otoczeniu, tworzenie sytuacji budujących wrażliwość dziecka, empatię i szacunek wobec innych osób, integracja oddziałów szkolnych, a także propagowanie zdrowego stylu życia.
W projekcie wzięli udział uczniowie z klas VI, VII i VIII naszej szkoły, wspierani przez nauczycieli. Łącznie było to 36 osób. Wynik, jaki udało się nam wypracować znacząco przekroczył wymagany regulaminem dystans 50 km, który należało przebyć z krokomierzem w ręku i udokumentować zdjęciem. Dodatkowo przekazaliśmy symboliczną kwotę wsparcia dla potrzebujących wspomnianych w projekcie, którym z całego serca życzymy zdrowia i sił w walce z chorobą. Szkolnym koordynatorem działań związanych z realizacją projektu był Pan Dariusz Dudek.
Pozdrawiamy wszystkich Uczestników i Organizatorów projektu i dziękujemy stworzenie możliwości udziału w tak szczytnym przedsięwzięciu.

Więcej…

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi pierwszoklasiści wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet składają najlepsze życzenia.

Poprawiony (poniedziałek, 08 marca 2021 19:01)

 
Aktualności dnia

Dzisiaj jest: Środa
28 Lipca 2021
Imieniny obchodzą
Innocenty, Innocenta, Marcela,
Pantaleon, Samson, Świętomir, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 157 dni.
Zodiak: Lew
WAKACJE
ZA
-----------------------------
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości