Drodzy Rodzice!

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zwracamy się do Państwa z prośbą o wyposażenie dzieci w przyłbicę, bądź półprzyłbicę.

W przypadku trudności z zakupem ww. środków ochrony osobistej, w pierwszym tygodniu nauki uczniowie mogą korzystać z maseczek ochronnych.

 

Drodzy Uczniowie,Szanowni Rodzice!

Prosimy o zapoznanie z procedurami bezpieczeństwa,

które będą obowiązywały w naszej szkole od 1 września.

Obraz może zawierać: tekst

Obraz może zawierać: tekst

Obraz może zawierać: tekst

 

Już za kilka dni wrócicie do szkoły, a tymczasem bardzo prosimy Was i Waszych Rodziców o zapoznanie się z głównymi zasadami bezpiecznego powrotu do szkół.

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „1 września 2020 r. dzieci wracają do szkół i placówek MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ www.gov.pl/edukacja f /ministerstwo.edukacji/ @men_gov_pl”

Obraz może zawierać: tekst „" Wytyczne GIS, MZ i MEN dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020r. MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ www.gov.pl/edukacja f /ministerstwo.edukacji/ @men_gov_pl”

Więcej…

 

Obraz może zawierać: tekst „POWSZECHNY SPIS ROLNY 1.09.-30.11.2020 Rolniku! mu4wu sisz się spisać Spisz się przez Internet i wygrywaj nagrody 回口 USTAWOWA DANYCH Wejdźnaspisrolny.gov.pl GUS GUS Spis.Rolmy2020”

Obraz może zawierać: tekst „Jak to zrobić? Wejdź spisrolny.gov.pl momentu pierwszego zalogowania formularza możesz wprowadzać ¡uzupełniać przez Aby się szybko wygodnie przygotuj wcześniej: OdBR otrzymasz gospodarstwa -PESEL( zalogowania) informacje powierzchni gruntów, zasiewów, stosowanych GUS) 前 Weź konkursach wygrywaj nagrody Polub profil Urzędu Statystycznego Rzeszowie na Facebooku Obserwuj nas bądź bieżąco informacjami dotyczącymi spisu Nie posiadasz Internetu lub potrzebujesz pomocy? 복 Udaj się Urzędu Gminy lokalu wyznaczonym przez biuro spisowe stanowisko wyposażone sprzęt komputerowy dostępem biura spisowego pomoże wypełnić formularz. agregowane, gospodarst nformaces ogólnokrajowe. środków OCHRONA DANYCH”

 
Aktualności dnia

Dzisiaj jest: Środa
28 Lipca 2021
Imieniny obchodzą
Innocenty, Innocenta, Marcela,
Pantaleon, Samson, Świętomir, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 157 dni.
Zodiak: Lew
WAKACJE
ZA
-----------------------------
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości